Strona główna Systemy IT i Tempest Systemy specjalne Systemy zasilania Produkcja

Główny specjalista – Konstruktor elektryk w Dziale Rozwiązań Specjalnych

Miejsce pracy: Pruszków

Opis stanowiska:

  • Projektowanie rozwiązań zasilania elektrycznego oraz sieci niskoprądowych (SSWiN, IT, ppoż) stosowanych w kontenerach specjalistycznych oraz pojazdach specjalnych,
  • Dobór urządzeń i komponentów do projektowanych rozwiązań,
  • Przygotowanie rysunków wykonawczych, złożeniowych oraz dokumentacji warsztatowej,
  • Współpraca z produkcją i Kierownikami projektów odpowiedzialnymi
    za produkt,
  • Przewidywanie problemów wykonawczych,

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku konstruktora,
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z rysunkiem 3D,
  • Praktyczna umiejętność projektowania w Autodesk Inventor,
  • Dodatkowym atutem będzie świadectwo ukończenia kursów projektowania w Autodesk Inventor,
  • Znajomość schematów elektrycznych oraz umiejętność analizy
    i sporządzania dokumentacji technicznej,
  • Dobra znajomość pakietu Office,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • Zdolność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • Samodzielność, zaangażowanie, silna motywacja, determinacja, dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność,
  • Wysoka kultura osobista i poczucie odpowiedzialności,

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie,
  • Praca w bardzo dobrych warunkach lokalowych, w miłej partnerskiej atmosferze,
  • Duża różnorodność prowadzonych projektów,
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania w realizacjach,
  • Niezbędne narzędzia pracy: komputery, telefon, samochód służbowy.

CV proszę przesyłać na adres mailowy: p.jeszke|siltec.pl| |p.jeszke|siltec.pl