Strona główna Systemy IT i Tempest Systemy specjalne Systemy zasilania Produkcja

Monter - mechanik

Firma Siltec Sp. z o.o. w Pruszkowie

Dynamicznie rozwijająca się firma  poszukuje pracownika na stanowisko:

Monter mechanik

Miejsce pracy: 05-800 Pruszków ul. Parzniewska 12

Opis stanowiska:

  • montaż mechaniczny generatorów prądotwórczych,
  • montaż obudów dźwiękochłonnych do produkowanych maszyn,
  • prowadzenie zabudów kontenerów specjalistycznych,
  • praca jednozmianowa na nowoczesnej hali produkcyjnej.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami,
  • komunikatywność, dyspozycyjność,
  • chęci do podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę przy ciekawych i prototypowych projektach,
  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę,
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności od profesjonalistów,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

CV proszę przesyłać na adres mailowy: praca.psz|siltec.pl| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|praca.psz|siltec.pl