Strona główna Systemy IT i Tempest Systemy specjalne Systemy zasilania Produkcja

Recepcjonistka / Recepcjonista

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie recepcji.
  • Obsługa centrali telefonicznej (łączenie rozmów).
  • Przyjmowanie gości.
  • Przygotowywanie sal konferencyjnych, obsługa spotkań.
  • Przygotowywanie wniosków i odbiór dokumentów spółki w Urzędach oraz w innych instytucjach.
  • Obsługa przesyłek kurierskich.
  • Współpraca z firmami kurierskimi.
  • Przygotowywanie zamówień na materiały biurowe, spożywcze, kontakt z dostawcami.
  • Zaopatrzenie pomieszczeń socjalnych w artykuły spożywcze.
  • Dbanie o wizerunek firmy, wygląd recepcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub w trakcie studiów.
  • Umiejętność sprawnej obsługi komputera, urządzeń biurowych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Sumienne i rzetelne podejście do powierzonych obowiązków.
  • Komunikatywność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Wysoka kultura osobista.

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

CV prosimy przesyłać na adres mailowy praca@siltec.pl