Strona główna Systemy IT i Tempest Systemy specjalne Systemy zasilania Produkcja

ŚLUSARZ

Ślusarz

Miejsce pracy: Pruszków

Opis stanowiska:

  • obróbka ślusarska detali (wiercenie, gwintowanie, fazowanie, szlifowanie, itp.),
  • praca na podstawie rysunku technicznego,
  • praca jednozmianowa na nowoczesnej hali produkcyjnej,

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (warunek niekonieczny),
  • zaangażowanie,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego (warunek konieczny),
  • umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami,
  • komunikatywność, dyspozycyjność,
  • chęci do podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę przy ciekawych i prototypowych projektach,
  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę,
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności od profesjonalistów,
  • możliwość rozwoju zawodowego.