Strona główna Systemy IT i Tempest Systemy specjalne Systemy zasilania Produkcja

Specjalista ds. Projektowania w Dziale Projektowania i Wdrożeń Pionu Rozwiązań IT

Miejsce pracy: 05-800 Pruszków, ul. Parzniewska 12 - Siedziba Pruszków - Mapa

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków:

  • Projektowanie urządzeń prototypowych oraz powtarzalnych w środowisku 2D oraz 3D (Autodesk Inventor),
  • Modyfikacja istniejących projektów CAD,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i produkcyjnej tworzonych wyobów,
  • Tworzenie list materiałowych,
  • Dobór podzespołów i elementów handlowych,
  • Zlecenia produkcji i zakupów niezbędnych komponentów,
  • Kontrola produkowanych urządzeń, rozwiązywanie problemów produkcyjno-montażowych,
  • Rozwój obecnie produkowanych urządzeń,
  • Wdrażanie nowych rozwiązań,
  • Współpraca z Działem Handlowym oraz Działem Produkcji.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne),
  • Min. 4-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Znajomość procesów technologicznych – CNC, gięcie, spawanie,
  • Znajomość oprogramowania CAD 2D i 3D – AutoCAD i Autodesk Inventor,
  • Znajomość oprogramowania Autodesk Vault,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego – tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, analityczne myślenie, samodzielność i zaangażowanie w pracę.
  • Dyspozycyjność,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
  • Mile widziane: Wiedza z zakresu ochrony elektromagnetycznej, umiejętność konfiguracji sprzętu komputerowego w zakresie połączeń sieciowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,
  • Pracę przy interesujących i innowacyjnych projektach,
  • Niezbędne szkolenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Motywacyjny system wynagradzania,
  • Pracę w nowoczesnym biurze w Pruszkowie.

Benefity pozapłacowe:

  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie nauki języków,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Spotkania integracyjne,
  • Służbowy telefon do użytku prywatnego,
  • Służbowy samochód do użytku prywatnego,
  • Brak dress code’u,
  • Kawa / herbata,
  • Parking samochodowy dla pracowników.

    Aplikację, wraz z CV, prosimy kierować na adres e-mail: praca|siltec.pl| |praca|siltec.pl.