Strona główna Systemy IT i Tempest Systemy specjalne Systemy zasilania Produkcja

Specjalista ds. Sprzedaży Rozwiązań IT

Zakres obowiązków:

  • budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z klientami
  • doradztwo w doborze najlepszych rozwiązań
  • przygotowywanie i składanie ofert handlowych krajowych i zagranicznych (w tym ofert przetargowych)
  • współpraca z działem technicznym
  • przygotowywanie zapytań ofertowych do kontrahentów
  • redagowanie, generowanie, obieg standardowych dokumentów (formularze zamówień, umowy, faktury)
  • bieżący kontakt firmami współpracującymi

Oczekujemy:

  • wykształcenia średniego lub wyższego
  • min. 2-letniego doświadczenia w pracy z klientem w obszarze obsługi lub wsparcia sprzedaży
  • rozwiniętych umiejętności interpersonalnych oraz swobody w komunikacji z klientami
  • umiejętności pracy w zespole
  • odpowiedzialności i dobrej organizacji własnej pracy
  • znajomości MS Office (Word, Excel)
  • znajomości języka angielskiego – w piśmie i w mowie (obsługa zapytań i klientów zagranicznych)

Mile widziane:

  • znajomość przepisów prawa w zakresie zamówień publicznych i kodeksu cywilnego
  • doświadczenie w przygotowywaniu i składaniu ofert przetargowych
  • znajomość branży IT oraz podstawowej terminologii informatycznej
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • samochód służbowy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w nowoczesnym biurze w Pruszkowie

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV i napisanie w nim kilku słów o sobie na adres: praca@siltec.pl