Strona główna Systemy IT i Tempest Systemy specjalne Systemy zasilania Produkcja i prototypowanie

Monter elektryk w Pionie Systemów Zasilania

Miejsce pracy: 05-800 Pruszków ul. Parzniewska 12

Opis stanowiska:

  • montaż szaf automatyki,
  • wykonywanie instalacji elektrycznej generatorów prądotwórczych (silnik, prądnica),
  • wykonywanie instalacji elektrycznej i teletechnicznej zabudów kontenerowych specjalnego przeznaczenia,
  • udział w testach gotowych produktów,
  • sporadyczne wyjazdy służbowe na uruchomienia lub montaże.

Wymagania:

  • doświadczenie w montażu lub serwisie instalacji elektrycznych lub teletechnicznych,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym bądź pokrewnym (nie jest to warunek konieczny),
  • umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami,
  • komunikatywność, dyspozycyjność (w tym gotowość do wyjazdów służbowych),
  • prawo jazdy kat. B,
  • świadectwo kwalifikacji SEP E do 1kV,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęci do podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności od profesjonalistów,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

CV proszę przesyłać na adres mailowy: praca.psz|siltec.pl| |praca.psz|siltec.pl