Strona główna Systemy IT i Tempest Systemy specjalne Systemy zasilania Produkcja

Inżynier Sprzedaży w Dziale Handlowym Pionu Systemów Zasilania

Miejsce pracy: 02-374 Warszawa, ul. Elizy Orzeszkowej 5 - Siedziba Warszawa - Mapa

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków:

  • Promowanie usług i produktów spółki – agregaty prądotwórcze, zasilacze UPS,
  • Pozyskiwanie nowych klientów w zakresie sprzedaży produktów i usług oferowanych przez Dział Systemów Zasilania spółki Siltec,
  • Prowadzenie negocjacji z klientami i podwykonawcami,
  • Przygotowanie ofert handlowych w oparciu o specyfikację potrzeb klienta,
  • Realizacja wyznaczonego planu sprzedaży,
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem realizacji projektu – zgodnie z umowami,
  • Współpraca z Działem Technicznym i podwykonawcami,
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami końcowymi, wykonawcami elektrycznymi, instalatorami, biurami projektowymi.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • Doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej - minimum 2 lata doświadczenia zawodowego,
  • Znajomość branży/rynku/klientów, szczególnie produktu: agregaty prądotwórcze i zasilacze UPS, będzie dodatkowym atutem,
  • Determinacja w realizacji postawionych celów,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne,
  • Wysoka kultura osobista i poczucie odpowiedzialności.

Oferujemy:

  • Pracę w zespole wykwalifikowanych Specjalistów ds. sprzedaży,
  • Solidne i realne wynagrodzenie za pracę oraz premie,
  • Niezbędne szkolenia,
  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód służbowy.

Benefity pozapłacowe:

  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie nauki języków,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Spotkania integracyjne,
  • Służbowy telefon do użytku prywatnego,
  • Służbowy samochód do użytku prywatnego,
  • Brak dress code’u,
  • Kawa / herbata,
  • Parking dla pracowników,
  • Możliwość uzyskania uprawnień.

    Aplikację, wraz z CV, prosimy kierować na adres e-mail: praca|siltec.pl| |praca|siltec.pl.