Strona główna Systemy IT i Tempest Systemy specjalne Systemy zasilania Produkcja

Wybrane realizacje

Przewoźne Jednostki Nadzoru (PJN) dla Straży Granicznej

Przewoźne Jednostki Nadzoru, czyli tzw. PJN-y zbudowane są na terenowych pojazdach Toyota Hilux 4x4 z silnikiem diesla o pojemności 2,4 l i mocy 150 km oraz automatyczną skrzynią biegów.

Urządzenia Kontroli Ruchu Naziemnego na lotniska wojskowe

Umowa obejmuje dostawę, instalację, uruchomienie, przeprowadzenie testów oraz szkoleń z urządzeń kontroli ruchu naziemnego na terenie 9 lotnisk wojskowych Sił Zbrojnych RP.

Dostawy przenośnych, chłodzonych kamer termowizyjnych dla Straży Granicznej

Od roku 2018 Siltec dostarcza na potrzeby jednostek Straży Granicznej przenośne, chłodzone kamery termowizyjne wraz z akcesoriami.

Dostawa naziemnych, mobilnych systemów nawigacyjnych TACAN typu 2010

W latach 2016-2019 Siltec zrealizował umowę na dostawę sześciu naziemnych mobilnych systemów nawigacyjnych TACAN typu 2010 produkcji koncernu MOOG.

Mobilne Zestawy Oświetleniowe MOSKIT oraz SALKIT

W roku 2015 Dział Rozwiązań Specjalnych zrealizował umowę na dostawę zestawów lamp mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa podczas startów i lądowań.

System optoelektroniczny na wieży obserwacyjnej Straży Granicznej

Zaprojektowany oraz dostarczony w 2019 roku do Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej system optoelektroniczny składa się z elementów zainstalowanych na wieży obserwacyjnej tj. głowica optoelektroniczna.

System łączności bezprzewodowej dla jednostek organizacyjnych Służby Więziennej

W roku 2018 zrealizowaliśmy umowę na dostawę Cyfrowego Systemu Łączności Radiowej dla jednostek organizacyjnych Służby Więziennej.

Ruchome Laboratorium Metrologiczne RLM TRANSMET

W roku 2019 zrealizowaliśmy dostawę i uruchomienie Ruchomego Laboratorium Metrologicznego kryptonim „TRANSMET”.

Zestawy oświetleniowe ZO-2 i ZO-8

Siltec w kooperacji z firmą PEX POOL PLUS w 2017 roku zrealizował dostawę 30 kompletów zestawów oświetleniowych ZO-2 oraz 10 kompletów zestawów oświetleniowych ZO-8.

Zestaw Kamizelek Śmigłowcowego Personelu Latającego (ZKŚPL)

W ramach kilku umów łącznie do roku 2019 Siltec (lider) wraz z konsorcjantem firmą Ha3o Krzysztof Huras dostarczył 1040 zestawów Kamizelek Śmigłowcowego Personelu Latającego (ZKŚPL).

Stacja Bazowa Wojskowego Systemu Łączności Satelitarnej

Siltec realizował podpisaną w roku 2018 umowę na dostawę Stacji Bazowej Wojskowego Systemu Łączności Satelitarnej (SB WSŁS).

Dostawa Systemów Sensorów Rozpoznawczych (SSR)

Umowa zrealizowana przez konsorcjum SILTEC Sp. z o.o. (lider) i Exensor Technology Aktiebolog na dostawę systemów sensorów rozpoznawczych (SSR).

Dostawa plecakowych zestawów zakłócających PZZ RC IED

PZZ RC-IED czyli urządzenia zagłuszające (ang. Jammers) służące do zakłócania zdalnej detonacji improwizowanych ładunków wybuchowych, w tym m.in. do ochrony pieszych patroli na misjach poza granicami RP.

Uniwersalny Moduł Kontenerowy

Kontener bazowy do konstrukcji obiektów specjalnych o przeznaczeniu wojskowym takim jak: Mobilne Centrum Dowodzenia, Poczta Polowa, Kabina Specjalna czy innych.

Zestawy ochrony perymetrycznej dla Straży Granicznej

Z końcem roku 2020 Siltec zrealizował dostawę 9 mobilnych zestawów perymetrycznych przeznaczonych do wykrywania i rozpoznawania obiektów w rejonach przygranicznych.