Strona główna Systemy IT i Tempest Systemy specjalne Systemy zasilania Produkcja

Wybrane realizacje

Przewoźne Jednostki Nadzoru (PJN) dla Straży Granicznej

Przewoźne Jednostki Nadzoru, czyli tzw. PJN-y zbudowane są na terenowych pojazdach Toyota Hilux 4x4 z silnikiem diesla o pojemności 2,4 l i mocy 150 km oraz automatyczną skrzynią biegów.

zobacz tę realizację

Urządzenia Kontroli Ruchu Naziemnego na lotniska wojskowe

Umowa obejmuje dostawę, instalację, uruchomienie, przeprowadzenie testów oraz szkoleń z urządzeń kontroli ruchu naziemnego na terenie 9 lotnisk wojskowych Sił Zbrojnych RP.
zobacz tę realizację

Dostawy przenośnych, chłodzonych kamer termowizyjnych dla Straży Granicznej

Od roku 2018 Siltec dostarcza na potrzeby jednostek Straży Granicznej przenośne, chłodzone kamery termowizyjne wraz z akcesoriami.
zobacz tę realizację

Dostawa naziemnych, mobilnych systemów nawigacyjnych TACAN typu 2010

W latach 2016-2019 Siltec zrealizował umowę na dostawę sześciu naziemnych mobilnych systemów nawigacyjnych TACAN typu 2010 produkcji koncernu MOOG.
zobacz tę realizację

Mobilne Zestawy Oświetleniowe MOSKIT oraz SALKIT

W roku 2015 Dział Rozwiązań Specjalnych zrealizował umowę na dostawę zestawów lamp mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa podczas startów i lądowań.
zobacz tę realizację

System optoelektroniczny na wieży obserwacyjnej Straży Granicznej

Zaprojektowany oraz dostarczony w 2019 roku do Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej system optoelektroniczny składa się z elementów zainstalowanych na wieży obserwacyjnej tj. głowica optoelektroniczna.
zobacz tę realizację

System łączności bezprzewodowej dla jednostek organizacyjnych Służby Więziennej

W roku 2018 zrealizowaliśmy umowę na dostawę Cyfrowego Systemu Łączności Radiowej dla jednostek organizacyjnych Służby Więziennej.
zobacz tę realizację

Ruchome Laboratorium Metrologiczne RLM TRANSMET

W roku 2019 zrealizowaliśmy dostawę i uruchomienie Ruchomego Laboratorium Metrologicznego kryptonim „TRANSMET”.
zobacz tę realizację

Zestawy oświetleniowe ZO-2 i ZO-8

Siltec w kooperacji z firmą PEX POOL PLUS w 2017 roku zrealizował dostawę 30 kompletów zestawów oświetleniowych ZO-2 oraz 10 kompletów zestawów oświetleniowych ZO-8.
zobacz tę realizację

Zestaw Kamizelek Śmigłowcowego Personelu Latającego (ZKŚPL)

W ramach kilku umów łącznie do roku 2019 Siltec (lider) wraz z konsorcjantem firmą Ha3o Krzysztof Huras dostarczył 1040 zestawów Kamizelek Śmigłowcowego Personelu Latającego (ZKŚPL).
zobacz tę realizację

Realizacja umowy na dostawę Stacji Bazowej Wojskowego Systemu Łączności Satelitarnej

Obecnie Siltec realizuje podpisaną w roku 2018 umowę na dostawę Stacji Bazowej Wojskowego Systemu Łączności Satelitarnej (SB WSŁS).
zobacz tę realizację

Realizacja umowy na dostawę Systemów Sensorów Rozpoznawczych (SSR)

Obecnie konsorcjum SILTEC Sp. z o.o. (lider) i Exensor Technology Aktiebolog realizuje umowę zawartą we wrześniu 2019 r. na dostawę systemów sensorów rozpoznawczych (SSR).
zobacz tę realizację

Dostawa plecakowych zestawów zakłócających PZZ RC IED

PZZ RC-IED czyli urządzenia zagłuszające (ang. Jammers) służące do zakłócania zdalnej detonacji improwizowanych ładunków wybuchowych, w tym m.in. do ochrony pieszych patroli na misjach poza granicami RP.
zobacz tę realizację

Uniwersalny Moduł Kontenerowy

Kontener bazowy do konstrukcji obiektów specjalnych o przeznaczeniu wojskowym takim jak: Mobilne Centrum Dowodzenia, Poczta Polowa, Kabina Specjalna czy innych.
zobacz tę realizację

Zestawy ochrony perymetrycznej dla Straży Granicznej

Z końcem roku 2020 Siltec zrealizował dostawę 9 mobilnych zestawów perymetrycznych przeznaczonych do wykrywania i rozpoznawania obiektów w rejonach przygranicznych.
zobacz tę realizację