Home page Systemy IT i Tempest Special Solutions Rozwiązania IT Systemy zasilania Produkcja i prototypowanie

Aktualności

Straż Graniczna otrzyma nowe zestawy perymetryczne

Straż Graniczna zostanie wyposażona jeszcze w 2020 roku w 7 mobilnych zestawów perymetrycznych przeznaczonych do wykrywania i rozpoznawania obiektów w rejonach przygranicznych.
Read more

Siltec wraz z Aksel oraz Motorola Solutions

Siltec wraz z Aksel oraz Motorola Solutions, zrealizowała w listopadzie 2018 roku zamówienie publiczne na modernizację systemu łączności Służby Więziennej.
Read more

Umowa ramowa z duńską organizacją zakupów obronnych

Mamy przyjemność poinformować, że 13 lutego 2019 r. Siltec Sp. z o.o. podpisała w Kopenhadze 7-letnią Umowę Ramową z Duńską Organizacją Zakupów Obronnych i Logistycznych (DALO) na dostawy sprzętu komputerowego klasy TEMPEST.
Read more

Securitech 2018

W dniach 22-23 maja braliśmy aktywny udział w Konferencji Naukowo-Technicznej SECURITECH 2018.
Read more

Budynek na sprzedaż - Warszawa Ochota

Wolnostojący, czterokondygnacyjny, budynek przygotowany do prowadzenia działalności biurowej, usługowej, produkcyjnej. Budynek w bardzo dobrym stanie.
Read more

Granice 2017

Dziękujemy za wizytę podczas Wschodniej Konferencji i Targów Ochrony Granic GRANICE które odbyły się w dniach 25-26 października 2017r. w Centrum Targowo - Wystawienniczym Targów Lublin.
Read more

Nias 2017

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na konferencji NIAS’17 - Cyber Security Symposium, która odbyła się w dniach 17-20 października w Mons w Belgii.
Read more

Enargetab 2017

Dziękujemy za wizytę na naszym stoisku zewnętrznym Nr L7/9 podczas 30 Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2017 które odbędą się w dniach 10-13 września 2017 roku w Bielsku-Białej.
Read more

Dziękujemy za wizytę na stoisku e-3 podczas xxv międzynarodowego salonu przemysłu obronnego 2017 w kielcach

Dziękujemy za wizytę na naszym stoisku E-3 podczas XXV Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego 2017 który odbył się w dniach 6-9 września 2017 w Kielcach.
Read more

Zawiadomienie o zmianie adresu siedziby firmy Siltec Sp. z o.o.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 20 czerwca 2017 roku została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym zmiana siedziby firmy SILTEC SP. Z O.O.
Read more

Zapytanie ofertowe - opracowanie i dostawa urządzeń do projektowania i pomiaru filtrów sieciowych i sygnałowych

Zapytanie ofertowe - opracowanie i dostawa urządzeń do projektowania i pomiaru filtrów sieciowych i sygnałowych, w ramach projektu "Zakup aparatury naukowo - badawczej do Laboratorium Ochrony Elektromagnetycznej , sprawa nr SIL/LAB/15/2017.
Read more