Home page Systemy IT i Tempest Special Solutions Rozwiązania IT Systemy zasilania Produkcja i prototypowanie

Aktualności

Europoltech 2017 26-28 kwietnia - dziękujemy za wizytę

Dziękujemy za wizytę na naszym stoisku A-22 podczas targów Europoltech 2017 odbywających się w dniach 26-28 kwietnia w Gdańsku na terenie Międzynarodowych targów gadańskich ul. Żaglowa 11.
Read more

Zapytanie ofertowe-dostawa przełączników antenowych wraz z certyfikowanym okablowaniem

Zapytanie ofertowe- dostawa przełączników antenowych wraz z certyfikowanym okablowaniem "Zakup aparatury naukowo-badawczej do Laboratorium Ochrony Elektromagnetycznej sprawa nr SIL/LAB/16/2017.
Read more

Europoltech 2017 26-28 kwietnia

Zapraszamy do wizyty na stoisku A-22 podczas targów Europoltech 2017 odbywających się w dniach 26-28 kwietnia w Gdańsku na terenie Międzynarodowych targów gadańskich ul. Żaglowa 11.
Read more

Zapytanie ofertowe - dostawa i wykonanie układu sterowania oraz przełączników antenowych wraz z certyfikowanym okablowaniem

Zapytanie ofertowe - dostawa i wykonanie układu sterowania oraz przełączników antenowych wraz z certyfikowanym okablowaniem w ramach projektu
Read more

Lotnictwo nowej generacji • strategie, technologie, rozwiązania 2017

W dniach 04-05 kwietnia bierzemy udział w konferencji LOTNICTWO NOWEJ GENERACJI: STRATEGIE, TECHNOLOGIE, ROZWIĄZANIA 2017.
Read more

Zapytanie ofertowe- dostawa anteny mikrofalowej do laboratorium

Zakup anteny mikrofalowej w ramach projektu: Zakup aparatury naukowo-badawczej do Laboratorium Ochrony Elektromagnetycznej sprawa SIL/LAB/09/2017.
Read more

Zapytanie ofertowe - dostawa szerokopasmowego wielokanałowego oscyloskopu cyfrowego

Zapytanie ofertowe - dostawa szerokopasmowego wielokanałowego oscyloskopu cyfrowego, w ramach projektu: "Zakup aparatury naukowo-badawczej do Laboratorium Ochrony Elektromagnetycznej", sprawa nr SIL/LAB/08/2017.
Read more