Strona główna Systemy IT i Tempest Systemy specjalne Systemy zasilania Produkcja

Specjalista ds. Kontroli Jakości w Dziale Kontroli Jakości Pionu Rozwiązań IT

Miejsce pracy: 05-800 Pruszków, ul. Parzniewska 12 - Siedziba Pruszków - Mapa

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków:

  • Kontrola techniczna sprzętu wyprodukowanego/serwisowanego przez Dział Produkcji IT,
  • Prowadzenie wewnętrznej bazy danych w Microsoft Access w zakresie: sporządzanie metryk sprzętu, kart gwarancyjnych, kart sprzętu oraz protokołów przekazania,
  • Grawerowanie tabliczek znamionowych lub etykiet dla wyprodukowanego sprzętu.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie: średnie techniczne - po technikum o profilu informatycznym lub elektronicznym,
  • Wiedza z zakresu: budowy oraz działania komputera i urządzeń peryferyjnych, podstawowej konfiguracji sieci komputerowych, systemów operacyjnych,
  • Spostrzegawczość,
  • Sumienność,
  • Silna samodyscyplina,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • Udział w innowacyjnych i międzynarodowych projektach,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne szkolenia,
  • Elastyczny czas pracy.

Benefity pozapłacowe:

  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie nauki języków,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Spotkania integracyjne,
  • Brak dress code’u,
  • Kawa / herbata,
  • Parking dla pracowników,
  • Możliwość uzyskania uprawnień.

    Aplikację, wraz z CV, prosimy kierować na adres e-mail: praca|siltec.pl| |praca|siltec.pl.