Strona główna Systemy IT i Tempest Systemy specjalne Systemy zasilania Produkcja

Aktualności

Elektroniczne "oczy" Bieszczadzkiego Oddziału SG - WIDEO - chłodzone kamery termowizyjne firmy ASELSAN dostarczone przez Siltec

Elektroniczne "oczy" Bieszczadzkiego Oddziału SG - WIDEO - chłodzone kamery termowizyjne firmy ASELSAN dostarczone przez Siltec
Czytaj dalej

Straż Graniczna otrzyma nowe zestawy perymetryczne

Straż Graniczna zostanie wyposażona jeszcze w 2020 roku w 7 mobilnych zestawów perymetrycznych przeznaczonych do wykrywania i rozpoznawania obiektów w rejonach przygranicznych.
Czytaj dalej

Dostawa przenośnych, chłodzonych kamer termowizyjnych do Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej

W kwietniu br., pomimo niesprzyjających okoliczności wynikających z pandemii Covid-19, Siltec terminowo zrealizował dostawę 46 kompletów przenośnych chłodzonych kamer termowizyjnych Goz Mobil.

Czytaj dalej

Ochrona przed COVID-19 - kamery termowizyjne do pomiaru temperatury ciała ludzkiego

Siltec posiada w ofercie kamery termowizyjne do pomiaru temperatury ciała ludzkiego firmy EVPU Dafence.
Czytaj dalej

Siltec wraz z Aksel oraz Motorola Solutions

Siltec wraz z Aksel oraz Motorola Solutions, zrealizowała w listopadzie 2018 roku zamówienie publiczne na modernizację systemu łączności Służby Więziennej.
Czytaj dalej

Umowa ramowa z duńską organizacją zakupów obronnych

Mamy przyjemność poinformować, że 13 lutego 2019 r. Siltec Sp. z o.o. podpisała w Kopenhadze 7-letnią Umowę Ramową z Duńską Organizacją Zakupów Obronnych i Logistycznych (DALO) na dostawy sprzętu komputerowego klasy TEMPEST.
Czytaj dalej

Securitech 2018

W dniach 22-23 maja braliśmy aktywny udział w Konferencji Naukowo-Technicznej SECURITECH 2018.
Czytaj dalej

Budynek na sprzedaż - Warszawa Ochota

Wolnostojący, czterokondygnacyjny, budynek przygotowany do prowadzenia działalności biurowej, usługowej, produkcyjnej. Budynek w bardzo dobrym stanie.
Czytaj dalej

Granice 2017

Dziękujemy za wizytę podczas Wschodniej Konferencji i Targów Ochrony Granic GRANICE które odbyły się w dniach 25-26 października 2017r. w Centrum Targowo - Wystawienniczym Targów Lublin.
Czytaj dalej

Nias 2017

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na konferencji NIAS’17 - Cyber Security Symposium, która odbyła się w dniach 17-20 października w Mons w Belgii.
Czytaj dalej

Enargetab 2017

Dziękujemy za wizytę na naszym stoisku zewnętrznym Nr L7/9 podczas 30 Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2017 które odbędą się w dniach 10-13 września 2017 roku w Bielsku-Białej.
Czytaj dalej