Strona główna Systemy IT i Tempest Systemy specjalne Systemy zasilania Produkcja

Aktualności

Dziękujemy za wizytę na stoisku e-3 podczas xxv międzynarodowego salonu przemysłu obronnego 2017 w kielcach

Dziękujemy za wizytę na naszym stoisku E-3 podczas XXV Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego 2017 który odbył się w dniach 6-9 września 2017 w Kielcach.
Czytaj dalej

Zawiadomienie o zmianie adresu siedziby firmy Siltec Sp. z o.o.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 20 czerwca 2017 roku została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym zmiana siedziby firmy SILTEC SP. Z O.O.
Czytaj dalej

Zapytanie ofertowe - opracowanie i dostawa urządzeń do projektowania i pomiaru filtrów sieciowych i sygnałowych

Zapytanie ofertowe - opracowanie i dostawa urządzeń do projektowania i pomiaru filtrów sieciowych i sygnałowych, w ramach projektu "Zakup aparatury naukowo - badawczej do Laboratorium Ochrony Elektromagnetycznej , sprawa nr SIL/LAB/15/2017.
Czytaj dalej

Europoltech 2017 26-28 kwietnia - dziękujemy za wizytę

Dziękujemy za wizytę na naszym stoisku A-22 podczas targów Europoltech 2017 odbywających się w dniach 26-28 kwietnia w Gdańsku na terenie Międzynarodowych targów gadańskich ul. Żaglowa 11.
Czytaj dalej

Zapytanie ofertowe-dostawa przełączników antenowych wraz z certyfikowanym okablowaniem

Zapytanie ofertowe- dostawa przełączników antenowych wraz z certyfikowanym okablowaniem "Zakup aparatury naukowo-badawczej do Laboratorium Ochrony Elektromagnetycznej sprawa nr SIL/LAB/16/2017.
Czytaj dalej

Europoltech 2017 26-28 kwietnia

Zapraszamy do wizyty na stoisku A-22 podczas targów Europoltech 2017 odbywających się w dniach 26-28 kwietnia w Gdańsku na terenie Międzynarodowych targów gadańskich ul. Żaglowa 11.
Czytaj dalej

Zapytanie ofertowe - dostawa i wykonanie układu sterowania oraz przełączników antenowych wraz z certyfikowanym okablowaniem

Zapytanie ofertowe - dostawa i wykonanie układu sterowania oraz przełączników antenowych wraz z certyfikowanym okablowaniem w ramach projektu
Czytaj dalej

Lotnictwo nowej generacji • strategie, technologie, rozwiązania 2017

W dniach 04-05 kwietnia bierzemy udział w konferencji LOTNICTWO NOWEJ GENERACJI: STRATEGIE, TECHNOLOGIE, ROZWIĄZANIA 2017.
Czytaj dalej

Zapytanie ofertowe- dostawa anteny mikrofalowej do laboratorium

Zakup anteny mikrofalowej w ramach projektu: Zakup aparatury naukowo-badawczej do Laboratorium Ochrony Elektromagnetycznej sprawa SIL/LAB/09/2017.
Czytaj dalej

Zapytanie ofertowe - dostawa szerokopasmowego wielokanałowego oscyloskopu cyfrowego

Zapytanie ofertowe - dostawa szerokopasmowego wielokanałowego oscyloskopu cyfrowego, w ramach projektu: "Zakup aparatury naukowo-badawczej do Laboratorium Ochrony Elektromagnetycznej", sprawa nr SIL/LAB/08/2017.
Czytaj dalej

Dostawa przenośnych, chłodzonych kamer termowizyjnych do Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej

W kwietniu br., pomimo niesprzyjających okoliczności wynikających z pandemii Covid-19, Siltec terminowo zrealizował dostawę 46 kompletów przenośnych chłodzonych kamer termowizyjnych Goz Mobil.

Czytaj dalej

Ochrona przed COVID-19 - kamery termowizyjne do pomiaru temperatury ciała ludzkiego

Siltec posiada w ofercie kamery termowizyjne do pomiaru temperatury ciała ludzkiego firmy EVPU Dafence.
Czytaj dalej