Strona główna Systemy IT i Tempest Systemy specjalne Systemy zasilania Produkcja

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży w Dziale Handlowym Pionu Rozwiązań IT

Miejsce pracy: 05-800 Pruszków, ul. Parzniewska 12 - Siedziba Pruszków - Mapa

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i składanie ofert handlowych krajowych i zagranicznych (w szczególności ofert przetargowych),
  • Budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z klientami,
  • Doradztwo w doborze najlepszych rozwiązań sprzętowych,
  • Współpraca z Działem Technicznym,
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych do kontrahentów,
  • Redagowanie, generowanie, obieg standardowych dokumentów (formularze zamówień, umowy, faktury),
  • Opracowywanie wniosków i dokumentacji dla umów partnerskich z kontrahentami,
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji sprzętu u klienta lub w siedzibie firmy,
  • Udział w organizacji pokazów, wystaw, seminariów, konferencji,
  • Opracowywanie i przygotowywanie materiałów reklamowych,
  • Bieżący kontakt z firmami współpracującymi.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy z klientem w obszarze sprzedaży,
  • Rozwiniętych umiejętności interpersonalnych oraz swobody w komunikacji z klientami,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Odpowiedzialność i dobra organizacja własnej pracy,
  • Znajomość MS Office (Word, Excel),
  • Znajomość języka angielskiego – w mowie i piśmie (min. B2),
  • Znajomość przepisów prawa w zakresie zamówień publicznych i Kodeksu cywilnego,
  • Doświadczenie w przygotowywaniu i składaniu ofert przetargowych,
  • Dodatkowym atutem będzie: znajomość branży IT oraz podstawowej terminologii informatycznej,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Laptop, telefon komórkowy i inne niezbędne narzędzia pracy,
  • Niezbędne szkolenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w nowoczesnym biurze w Pruszkowie.

Benefity pozapłacowe:

  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie nauki języków,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Spotkania integracyjne,
  • Służbowy telefon do użytku prywatnego,
  • Służbowy samochód do użytku prywatnego,
  • Brak dress code’u,
  • Kawa / herbata,
  • Parking samochodowy dla pracowników.

    Aplikację, wraz z CV, prosimy kierować na adres e-mail: praca|siltec.pl| |praca|siltec.pl.